Mūsų įmonė turi daugiametę patirtį laidotuvių srityje ir siekia užtikrinti savo klientams visapusišką pagalbą laidotuvių organizavimo procese. Įmonės paskirtis, tai su laidotuvėmis tarpusavyje susijusių paslaugų, veiksmų ir sprendimų, leidžiančių patenkinti kliento poreikius, visuma. Mūsų organizacija teikia paslaugas, kurios sujungia visą su laidotuvėmis susijusių paslaugų spektrą.

Siekdami užsitikrinti Jūsų pasitikėjimą, mes nuolatos siekiame tobulinti savo atliekamų paslaugų kokybę. Naudojame pačią naujausią specialią techninę įrangą, mūsų patalpos įrengtos pagal visus higienos reikalavimus, turime šaldytuvus laikyti velionio palaikams, atliekame kūno paruošimo, balzamavimo, kūno aprengimo paslaugas. Įmonė yra „Laidojimo paslaugų asociacijos“ narė, turi higienos pasą ir visas licencijas susijusias su kokybišku, bei profesionaliu laidojimo paslaugų tiekimu.

Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie visuomet yra pasirengę padėti palengvinti žmonėms laidotuvių skausmą bei sielvartą, sumažinant laidotuvių rūpesčius, suteikiant visą reikalingą informaciją ir atliekant kokybiškai visas siūlomas paslaugas.

Peržiūrėti sudarytą paketą: