Mūsų įmonė suteikia įskirtiną galimybę pašarvoti velionį kliento pasirinktoje vietoje. Mes turime visą reikalingą įrangą karsto ir urnos šarvojimui: bendruomenės namuose, bažnyčioje, kultūros namuose, namuose ar kitoje kliento pageidaujamoje vietoje. Šį įranga gali būti ir išnuomojama.

Tiekiame komplektus karsto šarvojimui:

Komplektus karsto šarvojimui

Tiekiame komplektus urnos šarvojimui:

Komplektas urnos šarvojimui

Tiekiame stovus urnos šarvojimui bei nešimui į laidojimo vietą:

Stovas urnos šarvojimui bei nešimui į laidojimo vietą Stovas urnos šarvojimui bei nešimui į laidojimo vietą Stovas urnos šarvojimui bei nešimui į laidojimo vietą Stovas urnos šarvojimui bei nešimui į laidojimo vietą

Ekologiški karstai

Pasaulyje vis garsiau ir daugiau kalbant apie ekologiją neaplenkiama tema – ekologiškos laidotuvės. Nuo paskutinio XX a. pradžios dešimtmečio Didžiojoje Britanijoje jau atsirado beveik 200 tokių kapinių. Ekologiškesnį laidojimą propaguoja ir vokiečiai, šveicarai bei prancūzai. Mūsų įmonė nusprendė pradėti ekologišką laidojimą ir Lietuvoje. Mes siūlome įsigyti ekoligiškus karstus. Atsižvelgdami į lietuvių tradicijas ir papročius siuteikiame galimybę išsinuomuoti estetiškos, įprastos išvaizdos medinį karstą į kurį šarvojimo metu būtų galimą patalpinti ekologiškus karstus.Ekologiški karstai dažniausiai yra naudojami kremacijai. Pasirinkdami tokį laidojimo būdą, jūs ne tik prisidėsite prie gamtos saugojimo, bet ir ženkliai sumažinsite savo laidojimo išlaidas.

Ekologiškas karstas Ekologiškas karstas
Peržiūrėti sudarytą paketą: